Hakkımızda

Intervet International

Intervet aşı, antibiyotikler, antiparaziter ilaçlar, reprodüktif hormonlar ve diğer veteriner ilaçlarının araştırılması, üretimi ve pazarlanması üzerine uzmanlaşmıştır.

Intervet yıllardır evcil hayvanlarda reprodüktif yönetim konusunda lider pozisyondadır. Veteriner hekimler Intervet’in ürün skalasında sığır, domuz, küçük ruminant ve pet hayvanlarının reprodüktif hastalıklarının tedavisi ve reprodüktif yönetime ilişkin çok sayıda ilaca ulaşabilmektedirler. Receptal, PG 600 ve Regumate gibi altın standart statüsünü kazanmış ürünler, veteriner hekimlik ve çiftçilerin refahı için dünya çapında kullanılmaktadır.

Fertiliteyi etkileyen enfeksiyöz hastalıklara karşı geliştirilen aşılar ve uterus enfeksiyonlarının tedavisi için gereken ilaçlar gibi, optimum reprodüktif performansın elde edilmesini sağlayan ürünler Intervet’in ürün skalasında bulunabilir.

www.Hormonuzmani.com

Bu web sitesi sütçü ve etçi sığır yetiştiriciliğinde reprodüktif yönetim konusunda çalışan veteriner hekimler ve sığır yetiştiriciliği üzerine çalışan diğer meslek grupları için hazırlanmıştır.

Intervet müşterilerine reprodüktif yönetim için gereken her biri “sanat eseri” sayılabilecek çok sayıda ürün sunmakta ve aynı zamanda ürünlerin etik olarak pazarlanmasının bir parçası olarak müşteriye profesyonel teknik destek sağlanmasının ve sürekli olarak iletişim kurulması gerektiğinin farkındadır. Bu nedenle müşterilerimizi Intervet’in ortağı olmaya çağırıyoruz.

Bu ortaklık reprodüktif yönetime ilişkin çok sayıda ürün, bu ürünlerin kullanılması ve reprodüktif yönetim hakkında bilgilendirme ve eğitim, müşterilerin ihtiyacı ve ürünlerimizle elde ettiği deneyimi içermektedir.

Bu web sitesinde müşterilerimiz ve çalışanlarımız sığırların reprodüktif fizyoloji ve patolojisine ilişkin temel bilgiler ve tedavideki yeni yaklaşımları bulabilirler. Sığır veya bufalonun reprodüktif yönetiminde uzmanlaşmış kişiler burada bu türlerin reprodüktif fizyolojisi, en önemli reprodüktif hastalıkları ve reprodüktif yönetimdeki etkili yaklaşımlar konusunda temel bilgileri bulabilirler.

Sığır üretimi – fizyolojisi bölümündeki grafik tasarımları ve Vets bölümünde yer alan filmler Dr. Geisert tarafından hazırlanmıştır. Ultrasonografik ve post mortal ovaryum görüntüleri, National Veterinary College of Alfort tarafından sağlanan görüntüleri içeren ve “Intervet France tarafından basılan Gynécologie bovine Atlas d’échographie” den alınmıştır.

Ayrıntılı bilgi için bölgenizdeki Bölgesel Intervet Firmasi ile iletişim kurmanız önerilir.